@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار تاریخ و بناهای تاریخی ایران
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار تاریخ و بناهای تاریخی ایران
شناسه نرم افزار 10811
قیمت : ,150,000 ریال
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

تاریخ و بناهای تاریخی ایران


سده هفتم میلادی تا عصر حاضر

 

پژوهشی در زمینه معرفی مستند و جذاب از 472 یادمان تاریخی دوره اسلامی

تحقیقی در زمینه تاریخ ایران از صدر اسلام تا عصر حاضر

دسته بندی استانی جاذبه های طبیعی و چشم نواز چهار فصل ایران

4500 تصویر تمام صفحه با رنگ حقیقی

960 مقاله تحقیقی

220 دقیقه گفتار توضیحی

20 دقیقه فیلم ویدئویی

85 دقیقه موسیقی

 


 

 


 

تاریخ دوره اسلامی بناهای مذهبی  

 مسجدها

مدرسه های دینی

کلیساها

بناهای آرامگاهی  

حرم های مطهر

امام زاده ها

آرامگاه ها

بقعه ها

گنبدها

بناهای اقامتی  

کاخ ها و عمارت ها

باغ ها

بناهای عمومی و بومی  

پل ها

کاروانسراها

حمام ها

بازارها

قلعه ها و ارگ ها

برج ها

میل ها و مناره ها

آب انبارها و یخدان ها

بادگیرها

کبوتر خان ها

دروازه ها

موزه ها

جلوه ها و چهره ها  

جلوه های طبیعی

چهره ها


  • این برنامه که اولین لوح فشرده از گنجینه ایران شناسی ایرانیا است نگاهی تازه به یادمان های تاریخی، میراث فرهنگی هنری و تاریخ دوره اسلامی ایران در گستره ای 1400 ساله از منظر نظام چند رسانه ای دارد. گنجینه ای غنی و جذاب از میراث فرهنگی، هنری و مفاخر ملی ایران را با ترکیبی زیبا و موزون از متون تشریحی، گفتار توضیحی، تصاویر چشم نواز، موسیقی و فیلم به دوستداران فرهنگ، هنر و تمدن دوره اسلامی ایران عرضه کرده است. 
  • پژوهشی در زمینه معرفی مستند و جذاب از 472 یادمان تاریخی دوره اسلامی مشتمل بر چهار دسته بندی بناهای مذهبی شامل مسجدها، مدرسه های دینی و کلیساها، بناهای آرامگاهی شامل حرم ها، امامزاده ها، بقعه ها، آرامگاه ها و گنبدها، بناهای اقامتی شامل کاخ ها، عمارت ها و باغ ها، بناهای عمومی و بومی شامل پل ها، کاروانسراها، بازارها، قلعه ها و ارگ ها، برج ها، مناره ها، آب انبارها و یخدان ها، بادگیرها، کبوترخان ها، دروازه ها و موزه ها می باشد. 
  • تحقیقی است در زمینه تاریخ دوره اسلامی ایران از زمان فروپاشی حکومت ساسانیان تا طلوع جمهوری اسلامی ایران مشتمل بر تمامی حکومت های فراگیر و محلی که در قالب 320 مقاله ارائه می شود. این مقالات عموماً در بر گیرنده اطلاعاتی در خصوص سیر تاریخی به حکومت رسیدن، دوران استقرار و در نهایت انقراض حکومت ها بوده و فعالیت های سازندگی، فرهنگی و اجتماعی ایشان را به رشته تحریر درآورده است. 
  • گوناگونی و تنوع اقلیمی و آب و هوایی از جمله جاذبه های دیدنی ایران زمین است که نظر ایرانگردان را به خود جلب کرده است. از خطه شمال و کناره های دریای خزر، این سرزمین سر سبز با جنگل های انبوهش تا کویر لوت و نمک، طیفی از تنوع اقلیمی را پدید آورده است که دوستداران طبیعت را با هر نوع سلیقه ای راضی کند. در بخش جلوه ها و چهره ها دسته بندی استانی جاذبه های طبیعی و چشم نواز چهار فصل ایران به همراه چهره هایی از مناطق مختلف این مرز و بوم با بیش از 1200 تصویر زیبا و بدیع به نمایش گذاشته شده است. 
  • این برنامه امکانات متنوعی را جهت سهولت دسترسی به آگاهی های مورد نظر ارائه می کند. از جمله این امکانات میتوان به بازخوانی متن تشریحی، مشاهده تصاویر چشم نواز، گوش سپردن به گفتار توضیحی، چاپ متن و تصویر، انتخاب و پخش موسیقی و فیلم، عرضه راهنمای استفاده هم زمان از برنامه و ارائه فهرست الفبایی موضوعات و قابلیت جستجو در آن اشاره نمود. پویا نمایی متون در دو زمینه تاریخی و جغرافیایی، مروری بر مختصر تاریخ یک سلسله و ارائه فهرست یادمان های تاریخی بر اساس دسته بندی زمانی، ارائه فهرست یادمان های تاریخی بر اساس دسته بندی جغرافیایی مبتنی بر نقشه هوشمند ایران، ارائه هم زمان چکیده اطلاعات تاریخ و یادمان های تاریخی، ارائه فهرست منابع و مراجع مورد استفاده از دیگر امکانات برنامه می باشد. 
  • وجود بیش از 4500 تصویر تمام صفحه با رنگ حقیقی،  878 مقاله تحقیقی، 254 دقیقه گفتار توضیحی، 20 دقیقه فیلم ویدئویی، 85 دقیقه موسیقی متن و موسیقی محلی، پویا نمایی متون در دو زمینه تاریخی و جغرافیایی، گذر زمان پویا و نقشه هوشمند ایران، لوح فشرده تاریخ و بناهای تاریخی – سده هفتم میلادی تا عصر حاضر را به عنوان یکی از منابع مرجع ایران شناسی دوره اسلامی به صورت الکترونیک تبدیل کرده است.
پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران