@iransoftlearning


جهت دانلود رایگان اولین نرم افزار اندروید (اپلیکیشن) روزشمار دفاع مقدس بر روی این لینک یا تصویر زیر کلیک کنید


مرکز آموزش نرم افزار

خرید پستی / اینترنتی نرم افزار +CSDP آزاد راه، بزرگراه و راه
خرید پستی / اینترنتی نرم افزار +CSDP آزاد راه، بزرگراه و راه
شناسه نرم افزار 2908
دسته بندی : کاربردی،مشترک
 اضافه به سبد خرید

کانال مرکز نرم افزار ایران
توضیح: نرم افزارهای زیرمجموعه اتوماسیون (خودکارسازی) معمولا فاقد قیمت بوده و لینک خرید پستی آن ها فعال نمی باشد. جهت دریافت اطلاعات و خرید این نرم افزارها می توانید به صورت تلفنی هماهنگ نمایید.

نرم افزار CSDP+ for Windows ، نسل جدید نرم افزار CSDP است. ویژگی اصلی نرم افزار نسبت به نرم افزار CSDP در رابطه با مقاطع عرضی بزرگراه و آزاد راه که شامل دو خط پروژه در چپ و راست است میباشد. در گذشته نرم افزاری تحت DOS با نام CSDP Highway 3.00 وجود داشت که همراه با نرم افزار CSDP تواماٌ برای آنالیز و پردازش مقاطع عرضی بزرگراه بکار گرفته میشدند. عملاً تمامی قابلیتهای نرم افزار تحت DOS به نرم افزار +CSDP اضافه گردیده است و بدین ترتیب نرم افزاری با امکانات هر دو نرم افزار در اختیار کاربران قرار گرفته است.

هر چند در نرم افزار CSDP for Windows از قدیم امکاناتی در رابطه با آنالیز مقاطع عرضی بزرگراه و آزاد راه وجود داشته است، با این حال به لحاظ وجود محدودیتهایی در رابطه با مدل کردن تیپهای متنوع بزرگراهها و آزاد راهها، این امر سبب میشد تا کاربران برای مدل کردن دقیق تیپهای مربوطه از نرم افزار تحت DOS استفاده کنند. این مطلب از آنجهت که امروزه سیستم عامل ویندوز بعنوان یک محیط استاندارد و ساده برای همگی کاربران شناخته شده است سبب شده بود تا کاربران نتوانند از قابلیتهای بالای نرم افزار تحت DOS بخوبی استفاده نمایند.

برای متمایز کردن تیپهای موجود در نرم افزار +CSDP برای آزاد راه و بزرگراه که در نرم افزار CSDP هم وجود دارند با تیپهای جدیدی که در نرم افزار +CSDP برای آزاد راه و بزرگراه اضافه گردیده است، تیپهای قبلی را با نام تیپهای ساده و تیپهای جدید را با نام تیپهای جامع آزاد راه و بزرگراه نامگذاری میکنیم. در زیر چهار ویژگی مهم تیپ جامع آزاد راه و بزرگراه توضیح داده میشود.فهرست مطالب:

• امکان آنالیز چپ و راست مقاطع عرضی بصورت یکپارچه و یا جدا از هم
• وجود دو خط پروژه طولی در چپ و راست مقطع
• وجود دو پلان هندسی در چپ و راست مسیر
• افزایش تعداد باندها در هر طرف
• تیپ جامع آزاد راه و بزرگراه • موارد اضافه شده
• موارد اضافه شده در ویرایش 22/9
• موارد اضافه شده در ویرایش 35/9
• موارد اضافه شده در ویرایش 57/9


شماره ثبت انفورماتیک:-


پرسش ها، دیدگاه ها و نظرات شما پیرامون این محصول نرم‌افزاری

نام شما
پست الکترونیک
پرسش ها، دیدگاه‌ها و نظرات شما
پرسش امنیتی
(تشخیص انسان از ماشین)
دوازده منهای دو؟کانال مرکز نرم افزار ایران